Tisk dokumentů

Společnost Fitek působí na pobaltském trhu téměř 20 let.

Společnost je zavedeným a uznávaným poskytovatelem finančních informací jako účtů, faktur, výkazů, dlužních výkazů, jiných zakázkových služeb jako tisknutí dopisů, balení do obálek a doručování podle potřeb klientů.

Používáme nejmodernější technologie a využíváme naše jedinečné know-how v oblasti zpracování a správy údajů. Zavedli jsme a vyvinuli IT postupy pro automatizaci tiskárenských projektů. Získáváme kvalitní tiskárenské výrobky a obálky od akreditovaných mezinárodních dodavatelů podnikového vybavení. Jsme hrdí na to, jaký význam přikládáme ochraně údajů, a vynakládáme maximum úsilí, abychom zachovali nejvyšší úroveň důvěrnosti. Dodržujeme přísná pravidla ochrany všech údajů a legislativu a můžeme zaručit, že jsme odhodláni poskytovat našim zákazníkům ty nejbezpečnější služby.

Díky tomu můžeme poskytovat služby, při kterých dokážeme zpracovat více než milión dokumentů každý den pro zákaznickou základnu po celé Evropě.

Jsme spolehlivým, rychlým, flexibilním a zkušeným poskytovatelem digitálních tiskových řešení pro zákazníky z celé Evropy. Díky bohatým zkušenostem ze soukromého i veřejného sektoru umíme navrhovat řešení pro automatizaci nebo optimalizaci dokumentů, zejména pro doručování účtů a faktur, která splní vaše potřeby.

Protože je cena prioritou, zaručujeme konkurenční sazby. Podívejte se na naše sazby a v případě jakýchkoliv otázek nás neváhejte kontaktovat.